O nas

Nasi pracownicy to nasz największy kapitał


Tradycja

Świadomie i odpowiedzialnie kultywujemy i budujemy 25-letnią tradycję Kancelarii Focus®. Czerpiemy odpowiedzialnie z naszych doświadczeń zawodowych i osobistych. Przewidujemy skutki podejmowanych decyzji i rozwiązań w dłuższej perspektywie czasowej. Zawsze dotrzymujemy słowa budując długotrwałe relacje z naszymi Klientami, współpracownikami i partnerami biznesowymi. 


Szacunek

Szacunek jest fundamentem naszej współpracy. Dzięki niemu zawsze dobrze się ona układa. Zyskujemy synergię i wykorzystujemy w pełni nasz potencjał. Znajdujemy czas i przestrzeń do okazania szacunku każdemu. Zawsze zachowujemy dyskrecję.


Prestiż

Jesteśmy świadomi jak kształtuje się nasza pozycja na rynku. Budujemy prestiż zarówno Kancelarii Focus® jak i naszego zawodu. Chcemy, aby nasi Klienci pozostawali w przekonaniu, że współpracują z jedną z najlepszych Kancelarii w Toruniu. Aktywnie zwiększamy świadomość podatkową i ekonomiczną najmłodszego pokolenia poprzez działalność charytatywną i edukacyjną.


Otwartość

Działamy z postawą otwartości na nowe doświadczenia. Prowadzimy rozmowy z naszymi Klientami. Wsłuchujemy się w ich głos starając się zaproponować najlepsze rozwiązania. Z wieloma naszymi Klientami uczestniczymy w spotkaniach biznesowych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Wspomagamy rozwój i aktywność lokalnej społeczności. 


Nasz zespół

Pracownicy Kancelarii Focus® stanowią jej największy potencjał.  Pracujemy na podstawie wartości Kancelarii. Wyznaczają one kierunek naszego rozwoju i są głównym motywatorem do działania. Dbamy o nasz wszechstronny rozwój zawodowy i osobisty. W sposób szczególny cenimy wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Spędzamy ze sobą osiem godzin dziennie, a pomimo tego mamy ochotę i znajdujemy czas, by spotkać się prywatnie i porozmawiać o wszystkim, co nie wiąże się z podatkami:).